info
Thank you for visiting IGF IRAN!
IGF IRAN

درباره ما

 

موسسه دانش بنیان ايرانيان ژن فناور یکی از موسسات دانش بنیان می باشد که در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تحقبق، توسعه و تولید کیتهای تشخیص مولکولی و فرآورده های بیوتکنولوژی، ارائه خدمات تخصصی و انتقال فناوری در کشور آغاز کرد. از اهداف کلان این شرکت کمک به تولید محصولات مورد نیاز محققان در زمینه فوق  می باشد و در این راستا تاکنون توانسته دانش تولید بیش از83 کیت را آماده نماید. هدف اصلی در فراهم آوردن امکانات و تواناییهای موجود جلب رضایت متخصصین، دانشمندان و محققین عزیز کشورمان می باشد.

تاریخچه: موسسه دانش بنیان ايرانيان ژن فناور در سال 1390 توسط دکتر محمد حسن شاه حسینی بعد از سالها تجربه در زمینه آموزش – پژوهش و تجریه تولید در بیوتکنولوژی، به عنوان یک مرکزتولیدی، تحقیقاتی تاسیس گردید.

این موسسه توانسته است با ارائه ی محصولات تولیدی و ارائه خدمات تخصصی به عنوان یکی از شرکتهای دانش بنیان در کشور شناخته شود. یکی ازهدف های اصلی این موسسه، گسترش فعالیت های فوق و افزودن فعالیت های جدید به جامعه ی علمی، مراکز تحقیقاتی و تشخیصی می باشد.


چشم انداز: هدف ما رسیدن به جایگاه والا از نظر تنوع و کیفیت تولیدات و ارائه خدمات تخصصی، انتقال دانش، صادرات محصولات تولیدی براساس تجربه و تحقیقات ملی در عرصه داخلی و بین المللی می باشد. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم به عنوان یکی از شرکتهای پیشگام در زمینه فعالیت های فوق کارنامه قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم و استاندارد ملی در زمینه های فوق را ارتقاء ببخشیم.


رسالت: ایمان و استواری در راه رسیدن به هدف، با توکل به ایزد یکتا و نیز همکاری پرسنل جوان و ماهر برای رسیدن به فردایی بهتر همراه با آخرین تحولات علمی و تحقیقاتی با کیفیت بالا در ایران عزیز می باشد.